atstovaujami prekiniai ženklai

motherk
Mother-K - yra mylimas ir profesionalus aukščiausios kokybės ir saugumo kūdikių prekių ženklas. Mother-K produktai kuriami naudojant tik kokybiškas medžiagas, kurios nuolatos reguliariai tikrinamos. Produktai skirti mamos ir vaiko ryšiui. Šiuo metu Mother-K produkcija eksportuojama į Aziją ir Europą, septyniose šalyse pripažinta ir įvertinta apdovanojimais už inovatyvumą, kokybę bei saugumą.
KMOM_PNG
K-MOM (reiškia Kind MOM) – tai yra rūpestinga mama, kuri nori nuolat būti šilta ir ramia širdimi su savo vaiku. Šio ženklo siūlomi produktai yra praktiški, tinkantys nuo pirmosios akimirkos pamačius savo kūdikį. K-MOM yra mielų gyvūnų motyvais nuspalvintas prekės ženklas, kuriuos dievina vaikai ir visi šeimos nariai.
tntnmoms logo_1000x1000
TNTNmom’s - prekės ženklas, kurį sukūrė dviejų vaikų mama, įsitikinusi, kad mama turi būti stipri, kad kūdikis būtų ramus ir laimingas. Šie produktai yra sukurti, kad palaikytų mamų stiprybę bei sveikatą, padėtų nėščiosioms ir vaikučius auginančioms motinoms. Šio prekės ženklo tikslas – padėti spręsti nėštumo, gimdymo, mamos kasdienines problemas.
Screenshot 2020-11-06 at 14.26.14
L’arvore   portugalų kalba reiškia medžius. Tikslas – sukurti didelės pridėtinės vertės kosmetiką, naudojant geriausius ingredientus iš gamtos. Ši kosmetika užtikrina sveiką odą. L’arvore filosofija yra ta, kad per kosmetikos gaminius gamta perteikia savo grynąją energiją.
Krepšelis
  • Krepšelis tuščias